تبلیغات
اخبار جهان اسلام - التماس یک خانواده اسکاتلندی برای نجات دخترشان از جهاد نکاح + تصاویر
اخبار جهان اسلام
تعجیل در فرج منجی عالم بشریت مهدی موعود (عج) صلوات...پدر یک دختر اسکاتلندی که دخترشان به داعش پیوسته است؛ اظهار داشت: اقصی دختر بسیار خوبی بود و ما نمی‎دانیم چه شد که به این مرحله رسید. اصلا جهاد نکاح چیست؟! ما یک خانوده مسلمان و معتدل هستیم كه این قضیه ضربه سنگینی بر ما وارد كرد...

اخبار جهان اسلام:روزنامه "دیلی میل"‌انگلیس در گزارشی نوشت: والدین «اقصی محمود» دختر 20 ساله ساکاتلندی كه خانواده خود را ترك كرده تا به تروریست های داعش بپیوندد؛ تصاویری از دوران كودكی و نوجوانی وی در شبكه های اجتماعی منتشر كردند تا دخترشان با دیدن این تصاویر به آغوش خانواده باز گردد.

«مظفر محمود» پدر اقصی٬ در تصویر زیر وقتی دخترش کودکی شیرخواره بوده٬ وی را برای عکس گرفتن آماده می‎کند.

اقصی منزل خود را در محله گالاسكو كشور استكاتلند در نوامبر سال 2013 به قصد سوریه ترك كرده و پس از رسیدن به سوریه با یكی از تروریست های داعش ازدواج كرد.


در یكی از تصاویر اقصی در رستوران است و در كنارش بطری "ان برو" كه از مشروبات مورد علاقه وی می باشد نشان داده می شود. پس از انتشار این تصویر در شبكه های اجتماعی٬ اقصی در كامنتی بر روی این تصویر نوشت كه دلش برای نوشیدن این مشروب تنگ شده است(!).

پدر اقصی در گفتگو با دیلی میل گفت: اقصی دختری بود كه ترانه های انگلیسی گوش می‎داد و به داستان های هری پاتر علاقه بسیاری داشت و آنها را مطالعه می كرد. وقتی از مرز تركیه با من تماس گرفت و به من گفت كه شما را در روز قیامت می‎بینم و دستان شما را می گیرم و به بهشت می‎برم(!) بسیار تعجب کردم.مظفر محمود خاطرنشان کرد: اقصی دختر بسیار خوبی بود و ما نمی‎دانیم چه شد که به این مرحله رسید. اصلا جهاد نکاح چیست؟! ما یک خانوده مسلمان و معتدل هستیم كه این قضیه ضربه سنگینی بر ما وارد كرد.

والدین اقصی امیدوار بودند دخترشان كه بسیار به درس علاقه‎مند است؛ روزی پزشک شود ولی متأسفانه او به تروریست های داعش پیوسته و آینده اش مشخص نیست.


مادر این دختر 20 ساله در نامه ای به وی نوشت: از تو خواهش می‎كنم كه به خانه‎ات بازگرد،‌ ما بسیار مشتاق دیدار تو هستیم.‌ تو را به خدا سوگند می‎دهم بازگرد. ما دوستت داریم.

منبع: ابنا


social code
برچسب ها: التماس، خانواده، اسکاتلندی، نجات، جهاد، نکاح، عکس،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin