تبلیغات
اخبار جهان اسلام - بزرگترین دشمن مسلمانان از نگاه آسیا تایمز
اخبار جهان اسلام
تعجیل در فرج منجی عالم بشریت مهدی موعود (عج) صلوات...مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 22 اسفند 1392
پایگاه اینرنتی آسیا تایمز در تحلیلی از وضعیت اسف بار کشورهای اسلامی مدعی شد اینکه گفته می شود غرب بزرگترین دشمن اسلام و مسلمانان است خیلی درست نیست و بررسی ها نشان می دهد بزگترین دشمن مسلمانان عمل نکردن آنها به دستورات و تعالیم اسلام است.

اخبار جهان اسلام:

به گزارش خبرآنلاین، این مقاله با تشریح برخی از اصلی ترین و مترقی ترین قوانین اسلامی از جمله مبارزه با فساد، ریشه کن کردن فقر، مبارزه با جهل و نادانی، انتخاب شدن حاکمان توسط مردم، مبازه با ستمگران و ظالمان، برقراری قسط و عدالت و مبارزه با اشرافی گری نوشت: به کشورهای اسلامی نگاه کنید و ببینید واقعا کدامیک از آنها در اجرای این قوانین شریف اسلامی موفق بوده اند.

اگر این قوانین در کشورهای اسلامی اجرا می شد وضعیت اسف بار امروز مسملمانان را شاهد نبودیم. در این مقاله از ایران، عراق و کویت به عنوان معدود کشورهای اسلامی که توانسته اند در این مسیر حرکت کنند نام برده شده و آمده است یک نگاه گذرا به سایر کشورهای اسلامی سراسر جهان نشان می دهد که اکثر حاکمان این کشورها اهتمامی به اجرای این قوانین ساده ندارند و تعداد کمی از آنها ممکن است به اجرای برخی از این قوانین نزدیک شوند و همین باعث شده است مسلمانان با وضع غم انگیزی روبرو باشند که بیشتر از اینکه ساخته دست غرب باشد ساخت دست خود آنهاست.

social code
برچسب ها: بزرگترین، دشمن، مسلمانان، مسلمان، آسیا تایمز، آسیا، تایمز،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin