تبلیغات
اخبار جهان اسلام - پایگاه انگلیسی زبان سبک زندگی اسلامی+ عکس
اخبار جهان اسلام
تعجیل در فرج منجی عالم بشریت مهدی موعود (عج) صلوات...وب سایت سبک زندگی اسلامی، سایت انگلیسی‌زبانی است که تلاش دارد با توجه به احادیث و آیات قرآن، نوع نگاه مسلمانان به زندگی و الگوی زندگی ایده‌‌آل اسلامی را به مخاطبان خود معرفی کند...
مشرق_ وب سایت سبک زندگی اسلامی، سایت انگلیسی‌زبانی است که تلاش دارد با توجه به احادیث و آیات قرآن، نوع نگاه مسلمانان به زندگی و الگوی زندگی ایده‌‌آل اسلامی را به مخاطبان خود معرفی کند.


این سایت با آدرس http://islamiclife.com از بخش‌های مختلف مد و لباس، مسافرت، نوع زندگی، سلامت، تربیت کودک، غذا و تحصیلات تشکیل شده و در هر کدام از بخش‌ها به معرفی زیرشاخه‌های مرتبط در کشورهای اسلامی می‌پردازند.

سبک زندگی اسلامی در پنجمین جشنواره وب ایران به انتخاب هیئت داوران در گروه بهترین سایت به زبان انگلیسی به عنوان وب‌سایت برتر معرفی شد.

این پایگاه در سرویس مسافرت خود، اماکن مذهبی و زیبای نقاط مختلف دنیا را معرفی کرده است؛ هم چنین ضمن پاسخ به سوالات مذهبی در سرویس پرستش، سبک زندگی زناشویی اسلام را بخشی جداگانه مورد بررسی قرار می دهد. این پایگاه سبک زندگی را در رشد و نمو کودکان جستجو کرده و در مورد تربیت آنان، غذای سالم برای کودکان و بازی های آن ها مطالبی را آورده است. social code
برچسب ها: پایگاه، انگلیسی، زبان، سبک زندگی، انگلیسی زبان، اسلامی، عکس،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin